5b85d3487af5e9c7176b332a4e23f1b5-h2q4u.jpg
rusliksekela  21.06.2012 22:14:34

Наша влада та Суркіс зрадили український футбол. «Україна – АНГЛІЯ 1:1»

           ВК «НАСТУП» закликає усіх небайдужих вболівальників та фанів української збірної зібратись та відстояти справедливе право України на чесну боротьбу в Єврочемпіонаті – 2012. Матч «Україна» - «Англія»  став черговим прикладом розпродажу та зради  національних інтересів нашої країни. Це - найганебніший,  грабіжницький проект субсидування політичного лобі Януковича в Європарламенті за рахунок нашої збірної.

          ВК «Наступ» пропонує провести футбольний марш протесту вболівальників та усіх, хто незгодний з позицією  УЄФА, ФФУ, всіх, хто проти продажних суддів та чиновників з Федерації Футболу України. Ми ініціюємо створення оргкомітету захисту національної збірної та закликаємо всіх небайдужих приєднатися, відвідавши сторінку в фейсбуці :   http://www.facebook.com/pages/Марш-протесту-вболівальників-збірной-України-з-футболу/350577418344033#для того, щоб визначити дату та час проведення акції протесту.

 

           Як повідомив голова ВК «Наступ» Р. Секела «Наша влада та Суркіс банально продали цей матч, змусивши вболівальників всієї країни знову «з’їсти велику порцію тепер вже фірмової «брехні» від влади. Ми стали світками чергової зради національних інтересів країни».

Повідомляємо, що до обговорення оргкомітетом, нами пропонується дата початку акції - 23 червня 2012. Приблизний план проведення футбольного маршу протесту: 16.00 - збір на площі перед палацом «Україна»  з подальшим  пікетуванням Федерації Футболу України, що на провулку Лабораторному, 7-А. Потім колоною рушимо до центральної штаб - квартири УЄФА в Києві (готель «Хаят»).

 Паралельно ми закликаємо пікетувати регіональні штаб-квартир УЄФА у Львові, Харкові та Донецьку.

Наші вимоги наступні:

1.      Ми вимагаємо відставки головного зрадника української збірної, голову ФФУ – Суркіса Г.

2.      Ми вимагаємо від Федерації Футболу України вибачитись перед українськими вболівальниками за заявлену зрадницьку позицію, котра наносить величезну шкоду  репутації української збірної та нашій країні  загалом.

3.      ФФУ повинна негайно подати апеляцію до УЄФА з вимогою призначити новий футбольний матч, через неприпустиму  суддівську помилку в поєдинку «Україна» - «Англія».

4.      Ми вимагаємо від УЄФА  в найкоротші терміни розглянути апеляцію та винести відповідне справедливе рішення на користь української збірної.

5.      Заборонити  В. Кашшаї  проводити суддівство  в матчах УЄФА.

Ми даємо ФФУ добу на виконання наших вимог та вимагаємо від президента втрутитись в ситуацію та захистити національні інтереси України

ПРЕС-СЛУЖБА ВК «НАСТУП».Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Лікуйтесь, шановні...

1. Суркіс і так повідомив, що піде.

2. Зрадництво ще довести потрібно, бо на вас можуть подати в суд за наклеп.

3. Апеляції на матчі такого рівня не подають. Навіть на більш скандальні випадки, бо відомо, що помилку визнають (що, власне, вже  ізроблено Коліною), але результат в жодному разі не відмінять.

4. Дивись п.3.

5. Головний арбітр невинний, він там нічого не міг вгледіти. А от стосовно судді на лінії воріт - це можна, він НЕ МІГ НЕ БАЧИТИ. А отже СВІДОМО не дав знати головному судді про те, що мяч опинився за лінією воріт. Навіщо (або за яку суму) він це зробив - це питання...

О, Боже, який бред... Політики, не лізьте в футбол. Тільки вас там і не вистачало.
большего бреда не читал
Ты понимаешь, что ты поехавший?
Мои Фото


Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
ОБОЗ.ua